Stan zagrożenia epidemicznego – teleporady medyczne oraz ograniczenie liczby wizyt lekarskich

Stan zagrożenia epidemicznego – zmiana organizacji pracy Przychodni Zdrovit

Drodzy Pacjenci!

Od dnia 16.03. do odwołania , zgodnie z zaleceniami Ministerstwa Zdrowia oraz Głównego Inspektoratu Sanitarnego zmieniona zostanie nasza organizacja pracy:

  1. Jeśli masz wysoką gorączkę, kaszel, duszności lub po prostu podejrzewasz infekcję wirusową takie jak grypa czy Covid-19, nie przychodź do przychodni. Skontaktuj się z nami telefonicznie, a wskażemy Ci dalszą ścieżkę postępowania.
  2. Teleporady medyczne, recepty oraz rejestracja wyłącznie tel. 74 833 77 33 Nie prowadzimy rejestracji osobistej! Konsultacje będą odbywały się w przychodni tylko i wyłącznie po wcześniejszej telefonicznej rejestracji oraz potwierdzeniu przez lekarza konieczności przybycia osobiście do przychodni. Część z zaplanowanych wizyt odbędzie się wyłącznie telefonicznie, jeśli tak zdecyduje lekarz. Recepty zostaną wystawione zdalnie, a niezbędne dane przesłane na wskazany numer telefonu.
  3. Gdy lekarz zdecyduje o konieczności stawienia się na wizytę w przychodni, prosimy przychodzić samemu (bez osób towarzyszących).

Wprowadzone zmiany mają na celu ochronę pacjentów oraz pracowników służby zdrowia, bez których nie będziemy w stanie ratować zdrowia oraz życia pacjentów. Prosimy o wyrozumiałość, nie uleganie panice oraz stosowanie się do zaleceń GIS.

Na bieżąco będziemy informowali o wszelkich zmianach.

Leave a reply